• Günün Yemekleri Günün Menüsü
 • USB Etiket Ribon
 • İYİ ENERJİ
 • Kartal
 • İkizpa Kablo
 • Lösev
 • Kablo
 • NAYY Kablo
 • Şenay Emlak
#

DGR SERVİS HİZMETLERİ A.Ş.

Firma Bilgileri
DGR SERVİS HİZMETLERİ A.Ş.
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:9 No:1227 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :+90 212 452 89 89
Fax :+90 212 503 22 78
GSM :+90 530 568 18 03
Detaylı Bilgi

DGR Servis A.Ş.

DGR TEİZLİK çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği alanlarda iş ortakları için güvenilirlik, devamlılık, saygınlık çerçevesinde çalışmaktadır. İyi niyetle yapılan bir yanlış yerine, işin gereklilikleri ile en iyiyi sunmak görevimizdir.

Firmamız, çalıştığı tüm alanlarda; çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, kalite standartlarına uygun çalışmak ve hizmeti en iyi şekilde vererek büyümeyi hedeflemektedir.

Önceliğimiz müşterilerimiz

İş ortaklarımıza, çalıştığımız alanlarda değer katmak, beklentilerine hızlı ve doğru cevap verebilmek, kalite ve devamlılığı arttırarak hizmet vermek önceliğimizdir.

Çalışmalarımızda en iyiyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda yaptığımız işlerde, çalıştığımız alanlarda; müşterilerimizden gelen bildirimlere hızlı cevap vermek, müşterilerimizle alanda beraber çalışmak farkımızı ortaya koymaktadır.

Sermayemiz insanımızdır

Yaptığımız çalışmalarda kalitemiz çalışanlarımızla başlar. Çalıştığı alanda yapacağı işe hâkim, en iyi personeli, en doğru işe belirlemek, eğitimler ile desteklemek, yeteneklerinde, yaratıcılığından azami faydalanmak, çalışma performansını arttırmak, kendini geliştirmesine imkân tanımak, takım ruhu ve yardımlaşma ile en iyi çalışma koşullarını oluşturmak, firmamızın devamlılığı sağlamak için çizdiğimiz yoldur.

Verimlilik en önemli amacımızdır

Kaynakları en doğru şekilde kullanmak öncelikli amacımızdır

Çalıştığımız alanda sürekliliği sağlamak, çalışanlarımızı teşvik etmek, iş ortaklarımızla zamanı doğru planlayarak, verimli çalışmanın yollarını sunmak ve kaynakları doğru yönetmek öncelikli amacımızdır.

DAGR TEMİZLİK TARİHÇE

DGR Servis A.Ş., 1999 yılında kurulan firmamız ilk olarak sosyal hizmet sektöründe faaliyete başlamıştır.

Sektörün yeni oluşmaya başladığı o tarihlerde temizlik hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmüş, dinamik ve profesyonel anlayışı ile kısa sürede sektörün diğer branşı olan vasıflı-vasıfsız eleman temini, temizlik hizmetleri, güvenlik, fizibilite uygulama, koruma hizmetleri, işletmecilik, eğitim, danışmanlık, bina yönetimi ve teknoloji güvenlik hizmetleri erişim sistemleri ve ses&görüntü sistemleri ürünlerinin satış ve kurulması faaliyetlerini de grup bünyesine katmıştır.

Günden güne artan iş potansiyeli ile birikimlerini ve sahip olduğu kaynakları yeni yatırımlara yönelten DGR, süratle globalleşen dünyada, özellikle refah seviyesinin artmasıyla artan güvenlik sektöründeki hızlı gelişmelerin daima öncülüğünü üstlenmiştir.

Türkiye’de yepyeni ve çağdaş bir anlayışın öncülüğünü yaparak fabrika, işletme, iş merkezi, plaza, site, toplu konut, alışveriş merkezi, okul, hastane, banka, turistik tesis eğlence yeri ve benzeri tüm organizasyonlarda özel eğitimli, giyimli ve donanımlı hizmet ve destek personeli ile şirketimiz temizlik hizmetlerini yürütmektedir. Haklı olarak güvenlik kuruluşların arasında çok seçkin bir konuma gelmiştir.

Halen toplam 150 projede yaklaşık 2500 hizmet personeli ile hizmet yürütülmektedir. DGR deneyimli, dinamik ve uzman kadrosu ile hedeflerini gelecek yıllara taşımayı görev olarak görmektedir.

Geçmiş günümüz değil, gelecek planlarını konuşmak politikamızdır. DGR  dinamik, profesyonel ekibinin enerjisi ve yılların deneyiminin pekiştiği hizmet anlayışı ile müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Ekibimiz “koşulsuz müşteri mutluluğu”nu daima ön planda tutan şirketlerin, Pazar koşullarında geleceği olacağına inancıyla çalışmaktadır. DGR daima, geleceğin hedeflerine göre hizmet anlayışını geliştirmeyi politika olarak belirlemiştir.

DGR TEMİZLİK DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz:

Tesis ve Yönetim Hizmetleri ve operasyonel hizmetler sektörlerinde, müşterilerin aklına gelen ilk şirket olmak.

Misyonumuz:

Çalıştığımız alanlarda müşterilerimize; çözüm odaklı hizmeti, kaliteli, güvenli, teknolojinin izin verdiği gelişmeleri sunmak, çalışanlarımızın hep daha iyiye ulaşması için gerekli imkanları sunmak ve gelişimlerini en yüksek seviyede tutarak sektörde öncü olarak katkı sağlamak.

Prensiplerimiz

Çevre Politikası

Firmamız tarafından, ISO 9001:2008 KYS standardının öngördüğü şartlara uygun olarak bir kalite yönetim sistemi oluşturulmuş ve dokümante edilmiştir. Firmamız, sektörde yaptığı çalışmalarla öncü olmayı hedeflemektedir. Yaptığı hizmetlerde “Çevre Politikası”;

 • Hizmetlerinde çevre mevzuatlarına uygun çalışmak,
 • Hizmetlerinde iş ortakları ile organize çalışmalar yaparak, gelişmeler üretmek,
 • Kullandığı temizlik kimyasalları, malzemeler, hizmetlerdeki ürünleri çevre dostu ürünler olmasına dikkat etmek, çevreye olumsuz etkileri azaltmak,
 • Hizmetlerinde çevreyi koruyucu faaliyetler geliştirmek,
 • Çalıştığı alanlarda çevreye zararlı faaliyetler ile ilgili çalışmalar yapmak, risk değerlendirmelerini geliştirmek,
 • Tüm personellere, düzenleyeceği eğitimler ile çalıştığı alan tertip düzeni anlatmak, başlangıç noktasından çevreye duyarlı olmayı sağlamayı öğretmek,
 • Çalışanlara çevreye duyarlı olmayı, çalıştığı alanda uygunsuzluklar ile gördüğü iyileştirmeleri üst amirleri ile paylaşmasını anlatmak,
 • Yapılacak çalışmalar ile aşağıdakiler hedeflenmektedir;
 • Çevre kirliliğini en aza indirmek,
 • Çalışma alanlarının tertip ve düzeninin devamlılığını sağlamak,
 • Eğitimli personeller ile alanda mevzuatlara uygun çalışmalar yapmak,

Kalite Politikası

Firmamızın vizyonu doğrultusunda, gelişen teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayan, güvenilir hizmetleri geliştirerek ve üreterek hizmet vermektedir.

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2008 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmiştir ve belgelendirilme ve sürekli iyileştirilmesi,

 • Çalışmalarımızda takım ruhunu geliştirerek, şirket ve birim hedeflerine ulaşılmayı,
 • İş süreçlerinin, gözden geçirilerek, personel performansını geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
 • Sürekli iyileştirmeler yaparak, tüm çalışma süreçlerinde verimliliğin üst seviyeye yükseltilmesi,

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar ile personellerin cesaretlendirilmesi, çalıştıkların alanda eğitimler ile yapılan işleri daha iyiye geliştirmek,

İSİG (İş ve İşçi Sağlığı Güvenliği) Politikası

Firmamız tarafından, ISO 9001:2008 KYS standardının öngördüğü şartlara uygun olarak bir kalite yönetim sistemi oluşturulmuş ve dokümante edilmiştir. Firmamız, tüm çalışma alanlarında, faaliyet gösterdiği alanlarda “İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğini” tüm faaliyetleri sırasında birinci öncelikli olarak ele almaktır.

Firmamız, tüm kazaların önlenebilir olduğuna inanmaktadır ve bu hedefe, sürekli kendini geliştirme anlayışı ve “Sıfır Kaza Politikaları” sayesinde ulaşılacağı bilincindedir.

Tüm çalışanlarımızdan kendi faaliyetlerini sürdürürken, işçi sağlığı ve iş güvenliği gereklerine uymaları, çevreyi, mal ve mülkiyeti korumaları beklenmektedir. Bu beklenti firmamız projelerinde görevli çalışanlarının yanı sıra, çalıştığımız firmaları da kapsamaktadır.

Firmamızın politikası, tüm projelerinde önleyici tedbirler alarak ve olası tehlikeleri ortadan kaldırarak çalışanlarının güvenli bir ortam çalışmalarını sağlamaktır.

Bu hedefe ulaşmanın temeli;  

 • Kaza Hedefi”ne ulaşmak için iyi bilgilendirilmiş ve motive edilmiş, bu hedefe kilitlenmiş,
 • Tüm iş ve görevlerin güvenli bir şekilde yerine getirilmesi için ayrılacak zamandan vazgeçilemez olduğu felsefesini benimsemiş,
 • Çevreyi olduğu şekilde saklama ve koruma, veya iyileştirme gereğini yerine getiren,
 • Tüm tehlikelere karşı hassas, bilinçli, sorumlu ve önleyici bilinç sahibi, işgücü ve yönetimi ile  olacaktır.

Programının uygulanmasında tüm çalışanlar yetkileri dahilinde gerekli tüm önlemleri almakla sorumludurlar. Bu sorumluluk tüm tehlikelerin ortadan kaldırılmasını veya olası tehlikelerin amirine bildirilmesini, tüm iş güvenliği tedbirleri uygulamalarına aktif bir şekilde katılmayı ve desteklemeyi kapsar.

Sektör Uzmanlık Alanları
 • Güvenlik ve Koruma
 • Temizlik Hizmetleri