Şişli Belediyesi Meclis Üyeleri Sayın Oğuz DEMİR ve Turgay POLAT ile Şişli Çalışma Ekibi Yöneticiliğimizi ziyaret ettiler.

Doç.Dr. Ekonomist - Şişli Belediyesi Meclis Üyesi - İBB Meclis Üyesi - Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Oğuz DEMİR, Eğitim ve İstihdam Politikaları Uzmanı - Şişli Belediye Meclis Üyesi Turgay POLAT,  Ekonomistler Platformu üyesi Uzman Yardımcısı Analist- Şişli çalışma ekibi Oğuzhan BAYRAK ve Foresight Proje koordinatörü- Şişli çalışma ekibi Arif Can ASAL, Perpa Ticaret Merkezi A Blok Yöneticiliğimizi ziyaret ettiler.

PERPA Ticaret Merkezinin ekonomik, istihdam ve girişimcilik kapasite ile beklentilerinin/ihtiyaçlarının tespit edilmesi amacıyla Şişli Belediyesi iş birliğinde yapılacak araştırma çalışmaları hakkında, Başkanımız Hasan SEZGİN ve Genel Müdürümüz Serkan DÜZENLİ ile görüşme sağlandı.

Araştırma faaliyetinin sonucunda PERPA ticaret merkezinde bulunan işletmelerin profilleri oluşturarak ekonomik beklenti ve istihdam ihtiyaçları belirlenecektir. Araştırma faaliyetiyle birlikte PERPA’nın girişimcilik potansiyeli ölçülecek olup, diğer girişimcilik merkezleri ile entegrasyonun sağlanması amacıyla çalışma geliştirilecektir. 

Kendilerine nazik ziyaret ve görüşme için teşekkür ederiz.