• HURDACINIZ
 • Kablo
 • Günün Yemekleri Günün Menüsü
 • Lösev
 • Şenay Emlak
 • NAYY Kablo
 • İYİ ENERJİ
#

SOLİN AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Firma Bilgileri
SOLİN AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:4,5 No:0173 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :0212 220 55 62
Fax :0212 220 55 63
GSM :0532 426 64 13
Detaylı Bilgi

AMBALAJ MALZEMELERİ

Ambalaj Malzemeleri, Koli Bandı, Baskılı Bant, Çift Taraflı Bant, Maskeleme Bandı, Poşet, Baskılı Poşet, Market Poşeti, Mağaza Poşeti, Takviyeli Poşet, Jelatin Poşet, Yapışkanlı Jelatin, Balonlu Naylon ve Streç Film

Ambalaj Malzemeleri

Ambalaj Malzemeleri

Ambalaj Malzemeleri, Koli Bandı, Baskılı Bant, Çift Taraflı Bant, Maskeleme Bandı, Poşet, Baskılı Poşet, Market Poşeti, Mağaza Poşeti, Takviyeli Poşet, Jelatin Poşet, Yapışkanlı Jelatin, Balonlu Naylon ve Streç Filmler.

İlk zamanlar, genellikle üretici firmaların kullandığı ambalaj malzemeleri, giderek, her tüketicinin zorunlu ihtiyaçları arasına girmiştir. Bugün her evde koli bandı, poşet, streç film, çift taraflı bant, balonlu naylon gibi ambalaj malzemeleri zorunlu ihtiyaç haline gelmiştir.

Evde kolilerinizi paketlerken, taşınırken mutlaka koli bandı kullanırsınız. Buzdolabında saklanan yiyecek, yemek ve sebzeler artık streç film kaplanarak korunuyor. Bu sayede hem gıdalar uzun süre korunuyor, hem de koku ve tatları diğer ürünlere bulaşmıyor.

Çoğu firma gönderilerinin ayrılmasında renkli koli bantları kullanıyor. Tanıtımlarının daha etkili olması için baskılı bantlar yaptırıyorlar

Poşet Çeşitleri

Poşetler artık gündelik hayatımızın bir parçası. Ürünlerin taşınmasında kullanılırken, baskılı poşetlerde firmanın her yerde tanıtılmasını sağlıyor.

Kurban Poşeti

Çift taraflı bantlar, çeşitli materyallerin birbirine tutturulmasında büyük kolaylıklar sağlıyor. Maskeleme bantlarıyla boya yapılan farklı yüzeylerin birbirine karışmasını kolaylıkla önleyebiliyorsunuz.

Balonlu naylon zarar görmesini istemeyeceğiniz gönderilerin korunması için artık vazgeçilmez malzemeler arasında. Üstelik paket açıldıktan sonra pat pat patlatılması da ayrı bir zevk.

Karton Koli Çeşitleri

Karton, oluklu mukavva koliler, ürün paketleme, taşıma, taşınma gibi bir çok alanda kullanılıyor. Koliler ihtiyacınıza göre her ebatta baskılı veya baskısız üretilebiliyor.

Palet Streç film Streç veya streç sargı, çeşitli maddelerin havayla olan etkileşimini ortadan kaldırmak amacıyla sarılmasında kullanılan şeffaf paketleme malzemesi ya da plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sıkıca sarıldığı ögeleri tutar.

AMBALAJ ÇEŞİTLERİ

Paketleme, kullanılan malzemeden tutun da, paketlenecek ürün özelliklerine göre bir çok çeşitlilik göstermektedir.

Kullanılan Malzemeye göre ambalaj çeşitleri:

Paketleme, koruma, taşıma, sabitleme vb. bir çok amaçla kullanılan malzemeler, başta plastik olmak üzere, ahşap, kağıt, metal gibi bir çok farklı malzeme çeşidi kullanılarak üretilmektedir. Günümüzde maliyetlerinin daha düşük olması nedeniyle, plastik ve kağıt malzemelerin kullanımında büyük bir artış vardır.

SOLİN

Firmamız, tüketiciye en kaliteli  malzemeleri, en uygun fiyata, en kısa zamanda ulaştırabilmek amacıyla kurulmuştur. Paketleme, kutu, koli konusundaki talepleriniz, kaliteli malzemeyi en uygun fiyata vererek en kısa zamanda çözülür. Üretim ve tedarikçisi olduğumuz malzemeleri daha detaylı incelemek için ürünlerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

AMBALAJ MALZEMELERİ FİYATLARI

Fiyatlar, kullanılan malzemenin kalitesine, alım miktarlarına göre büyük değişkenlikler göstermektedir. Siz de en kaliteli malzemeye en uygun fiyatlarla ve en kısa zamanda ulaşmak isterseniz, mutlaka bizi arayınız. Size en uygun ve rantabl çözümü sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok, Kat:5 No:160 Şişli, İSTANBUL

Ambalaj Malzemeleri

Dijital Baskılı Poşet

Bant Çeşitleri

Sektör Uzmanlık Alanları
 • Ambalaj Malzemeleri
 • Büro ve Kırtasiye Malzemeleri
 • Plastik Sanayi
 • Ambalaj ve Kağıt
 • Ambalaj-Promosyon