• Kartal
 • USB Etiket Ribon
 • Lösev
 • Günün Yemekleri Günün Menüsü
 • NAYY Kablo
 • İYİ ENERJİ
 • İkizpa Kablo
 • Kablo
 • Şenay Emlak
#

PİLSAN ELEKTRONİK SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.

Firma Bilgileri
PİLSAN ELEKTRONİK SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K: No:0011 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :0212 320 99 84
Fax :0212 320 99 85
GSM :0212 320 99 85
Detaylı Bilgi

PİLSAN ELEKTRONİK

2002 yılında kurulan PİLSAN ELEKTRONİK , Çalışanlarının ve siz iş ortaklarının destekleri ile büyüyerek bugünlere gelmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Pilsan Elektronik kurulduğu günden bu yana kendine ilke olarak GÜVEN , KALİTE , SÜREKLİLİK ve YENİLİĞİ temel edinmiştir. 

Karaköy Satış mağazaları ve İnternet mağazalarımızla sizlerden gelen taleplere en uygun hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Stoklarımızda bulunan başlıca ürünlerimiz Dünya'da söz sahibi olmuş markalara aittir,

HENZA… Pil , Akü ve Şarj Cihazları,
XENO.......Lityum Piller (3,6 volt)
SUNNYWAY...Kuru Bakımsız Aküler (6v & 12v)
ORION....Kuru Bakımsız Aküler (6v & 12v)
ORION....Şarjlı Piller (Ni-Cd & Ni-Mh & Li-Ion)
Ve Özel Pil çeşitleri VARTA Pil , DURACELL Pil , ENERGIZER Pil , CFL Pil , PANASONIC Pil , TOSHIBA Pil , TADIRAN Pil , ULTRALIFE Pil , SANYO Pil , TET Akü , GP Pil , MAXELL Pil , KODAK Pil , YUASA Akü , CYCLON Akü , HAWKER Akü ve daha birçok dünya markası pil , şarj cihazları ,akü...vb  ürünler
Her geçen yıl sektöründe markalaşmış ürünleri bünyesine katan Pilsan Elektronik, siz dostlarımız sayesinde ilkelerinden ayrılmayarak büyümeye devam edecektir,

Bize vermiş olduğunuz desteklerinizden dolayı siz dostlarımıza,

TEŞEKKÜR EDERİZ....

PİLSAN ELEKTRONİK MÜŞTERİLERİMİZ:

Pilsan Elektronik, müşterilerini paydaş olarak görür ve onlar için değer yaratır. Kendisini bir çözüm merkezi ve marka haline getirenin müşterisi olduğunun farkındadır., bir çözüm ortağı olarak müşterilerinin maksimum faydası ve sürekli memnuniyeti için çalışır.  

Üründe ve Hizmette Kalite..:
Pilsan Elektronik, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üründe ve hizmetteki kaliteyi ön planda tutar.     
  
Üründe ve hizmetteki kalite için sürekli bir gelişim içindedir. Organizasyonunu sürekli gelişim için sürekli eğitim üzerine kurmuştur. Bunun için bilimsel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.  
 
Sorumluluklarımız..:

Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı Pilsan Elektronik için vazgeçilmez önceliklerdir.  
Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara devredilmesi için üzerine düşen çalışmaları yapar. Pilsan Elektronik Ülkemizin güzel ve temiz kalması için Çevre koruması kapsamına dahil ,Devlet tarafından onaylı AKÜ ve PİL derneklerine kuruldukları tarihden itibaren destek vermektedir...    

Vizyonumuz..:

Kurulduğu günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm  markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek, önümüzdeki dönemde Dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.

Misyonumuz..:

 • Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerinin beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak,
 • Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak,
 • Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak,
 • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak,
 • Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak,
 • Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak,
 • Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak,
 • Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

Pilsan Elektronik ÜrünlerPİL PUNTALAMA MERKEZİ

PİLSAN ELEKTRONİK Pil Puntalama

Pil puntalama merkezimizde İstediğiniz Voltaj ve Amperde pillerinizi puntalamaktayız, Eskisinin aynısını veya yeni bir Pil grubunu istediğiniz pillerden oluşturuyoruz, Yaptığımız her yeni pil grubunu önce TEST edip sonra teslim ediyoruz..

Amacımız Siz müşterilerimizin taleplerine en doğru ve en hızlı şekilde cevap verebilmektir. Üretim yapan firmaların taleplerine göre veya perakende sektörün ihtiyacına göre çeşitli Pil Montajları yapılmaktadır.

Yurt dışından ithal ettiğimiz özel Pil çeşitleri ile Müşterilerimizin taleplerine kaliteli ürünlerle ve hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz.. Özel pil ithalatlarımız sayesinde bir çok farklı ürünü çeşitlerimize katmış bulunmaktayız.

(NI-CD , NI-MH , Lithium ve Li-Ion) Stoklarımızda olmadığını düşündüğünüz Pil çeşitlerini E-MAIL veya TELEFON yoluyla bize sorunuz.

Amacımız: Her türlü pil ihtiyacınıza İTHALAT veya ÜRETİM Yoluyla hızlı bir şekilde cevap verebilmektir

PİL PUNTALAMA: Gerçek anlamda bir mini puntalama cihazıdır çeşitli değerlerde Amper göndererek pillerin arasına koyulan metalleri çok hızlı bir zaman içerisinde yüksek amper göndererek pillere zarar vermeden montaj yapan cihazdır. Gönderdiği akım direk pillere gelmediği ve çok kısa zamanda pillerin üzerindeki bağlantı metallerine geldiği için pillere zarar vermeden montaj yapmış olur.. Pilleri gruplamada tercih edilen en sağlıklı yoldur..ancak yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır aksi halde pillere gönderilecek aşırı akımdan dolayı patlama ve yangın riski vardır.. Pil montajlamada kesinlikle Lehim ve Havya sistemi kullanılmamalıdır.. Aşırı ısınmadan dolayı Pillere zarar verebilir ve Pillerin kapasitesini bozabilir..,

Pil Montajını Yaptığımız Başlıca Ürünler

*Aydınlatma Cihazları, *Telekominikasyon Cihazları, *Acil Çıkış Üniteleri, *Sağlık Cihazları, *Ölçüm Aletleri, *Hobby Ürünleri, *Askeri Cihazlar, *Şarjlı Matkaplar, Şarjlı Tornavidalar, *Elektronik Teraziler, *Alarm Sistemleri, *İletişim Cihazları, *Kontrol Cihazları, *Dizüstü Bilgisayarlar, *ATM'ler, *Elektronik Test Cihazları, *Tekerlekli İskemleler ve Elektrikli Bisikletler, *Yangın ve Güvenlik Sistemleri, *Jeofizik Cihazları, *Denizcilik Ekipmanları, *Taşınabilir TV ve Video Lambaları, *TV ve Video Kaydediciler, *Oyuncaklar, *Elektronik Yazar Kasalar…..vb.

MONTAJINI YAPTIĞIMIZ PİLLERDEN ÖRNEKLER

Değişik Kapasitedeki Pillerin Montajı

Ni-Cd / Ni-Mh (Şarjlı Piller) Montajı:

Acil Aydınlatma ( Şarjlı Piller ) Montajı:

Lithium (Şarjsız Lithium Piller 3.6V) Montajı:

Li-ion Şarjlı Piller Montajı:

Sektör Uzmanlık Alanları
 • Aydınlatma Firmaları
 • Elektrik Elektronik
 • Elektrik Malzemeleri
 • Ev Elektroniği ve Beyaz Eşya