#

METSA BİLİŞİM BİLGİSAYAR YAZILIM VE BARKOD SİSTEMLERİ

Firma Bilgileri
METSA BİLİŞİM BİLGİSAYAR YAZILIM VE BARKOD SİSTEMLERİ
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:9 No:1250 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :+90 212 210 65 15
Fax :+90 212 210 65 15
GSM :+90 507 116 00 89
Detaylı Bilgi

METSA BİLİŞİM, AKINSOFT

METSA BİLİŞİM, 10 yılı aşkın AKINSOFT ve Kurumsal Kaynak Planlama projeleri deneyimiyle, danışmanlık sektöründe aranan, güvenilir, saygın, kaliteli hizmet sunan, sektörün önde gelen danışmanlık ve yazılım firmaları arasında yer almaktır.

METSA BİLİŞİM, AKINSOFT iş çözümleri üzerinde birçok sektörde deneyimli uzman çalışanları ile birlikte, müşterilerinin iş çözümünüzden en verimli şekilde yararlanmaları ve işletmelerini daha ileriye taşıyabilmeleri için hizmet ve destek vermektedir.

 

METSA BİLİŞİM, Küçük ve orta ölçekli işletmeler de dahil, her ölçekteki şirkete AKINSOFT iş yazılımı ile müşterilerine özel esnek çözümler sunmaktadır.

 

METSA BİLİŞİM, sertifikalı personeli ve uluslararası proje deneyim bilgisi ile, firmaların global dünyadaki teknoloji ve bilgi bütünlüğünü güçlendirerek, verimli, rekabetçi ve karlı firmalar olması yönünde çözümler sunmaktadır.

 

METSA BİLİŞİM, Uluslararası standartlara uygun yazılım geliştirme metodolojisi ve çok iyi eğitim görmüş deneyimli uzman kadrosunun üstün hizmet anlayışına uygun bir düzeyde, 2000’dan bu güne, gerçek bir “yazılım endüstrisi” oluşturan çizgide hizmetlerini sürdürmektedir.

 

METSA BİLİŞİM, Avrupa ve Anadolu olmak üzere İstanbul’da,

Sektör Tecrübelerimiz

Gıda

Kimya

Metal

Otomotiv

Bilişim

Yapı

Tekstil – Konfeksiyon

Plastik

Market ve Mağazacılık

Network Hizmetleri 

Sektör Uzmanlık Alanları
  • Bilgisayar Bilişim ve Yazılım
  • Gıda Sanayi
  • Otomotiv
  • Teknoloji Hizmetleri